KONST / Litografier / Färglitografi 11543159
nr 1154 3159
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 124/150, motivet: 50x70
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:33:13
8/1 11:26:25
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström